the boys 4
komiksy,  seriale

The Boys 4 sezon. Pojawił się trailer, kiedy premiera?

Nadchodzi czwarty sezon amerykańskiego serialu telewizyjnego o superbohaterach The Boys, opartego na serii komiksów o tej samej nazwie. Komiksy zostały stworzone przez Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, a wersja serialowa przez amerykańskiego scenarzystę i producenta telewizyjnego Erica Kripke.

Trailer The Boys 4

Spójrzmy wstecz na to, co wydarzyło się pod koniec 3. sezonu The Boys. W finale Chłopcy wrócili do siebie a ich głównym wrogiem stała się Neuman. Po zawarciu umowy z Homelanderem, w finale sezonu 3 zdobyła mandat wiceprezydenta. W 4. sezonie wygląda na to, że Chłopcy będą mieli trochę pomocy w jej pokonaniu dzięki Starlight. Po próbie rozsadzenia zespołu superbohaterów od wewnątrz, jest teraz zdecydowanie w Drużynie Butchera jako pełnoprawny członek the boys.

Jest jeszcze Homelander. Jest tak samo nieobliczalny jak zawsze i wydaje się, że niewiele będzie w stanie go powstrzymać. Teraz dołączył do niego również jego syn Ryan po tym, jak przedstawił go – i jego moce – światu.

The Boys Obsada

W ciągu ostatnich kilku sezonów obsada Boys znacznie się powiększyła i wygląda na to, że prawie wszyscy powrócą. W ciągu najbliższych kilku miesięcy spodziewamy się kilku ogłoszeń castingowych przed rozpoczęciem produkcji 4. sezonu. Jeffrey Dean Morgan jest największą nowością w obsadzie 4. sezonu The Boys. Dołączy on do serialu w nieujawnionej roli. Zobaczmy, kto przeżył finał 3. sezonu.

Na ekranie pojawią się aktorzy których już znamy, zobaczymy m. in.: Jacka Quaida jako Hughiego; Laz Alonso jako Mother’s Milk; Tomera Capone jako Frenchie; Karen Fukuharę jako Kimiko; Erin Moriarty jako Starlight i Karla Urbana jako Billy’ego Butchera.

Liczba członków The Seven skurczyła się, ale Homelander przeżył. Oznacza to, że Antony Starr powróci obok Chase’a Crawforda jako The Deep, Jessiego T Ushera jako A-Train i Colby’ego Minifie jako prezesa Vought Ashleya. Homelander wprowadził również swojego syna Ryana w centrum uwagi pod koniec 3. sezonu, co znalazło odzwierciedlenie na liście obsady: Cameron Crovetti został awansowany do regularnej obsady serialu.

Victoria Neuman ma zostać wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych, więc powinniśmy zobaczyć z powrotem Claudię Doumit. Inne powracające postacie, które mogą powrócić, to Paul Reiser jako The Legend i Katy Breieras jako żona The Deep, Cassandra.

Premiera the Boys 4

Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery 4. sezonu The Boys ale wiadomo, że nastąpi to w 2024 roku.

Serial został wznowiony podczas emisji 3. sezonu w czerwcu 2022 roku, a zdjęcia trwały od końca ubiegłego roku do kwietnia 2023 roku. Terminy uległy przesunięciu przez przez strajki WGA i SAG-AFTRA, które wpłynęły na wiele produkcji serialowych i filmowych w USA.

Pasjonat filmów kinowych i seriali w szczególności klasyki kina oraz każdej nowości, która ucieka od szablonu. Najbardziej ceni element zaskoczenia oraz czarny humor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *